Pracownicy poradni - PPP

Przejdź do treści

Menu główne:

Tygodniowy rozkład zajęć pracowników pedagogicznych
Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bełchatowie
Rok szkolny 2019/2020
L.p.Imię i nazwiskoPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekadres e-mail
1Anetta Gargul
9.00-14.00
8.00-15.00 adm.
9.00-14.00
9.00-14.00
9.00-13.00
a.gargul@pppbelchatow.pl
2
Barbara Kaczmarek
12.00-16.00
 8.00-14.00
8.00-13.00
Teren
8.00-13.00
b.kaczmarek@pppbelchatow.pl
3
Malwina Owczarek
8.00-12.00
8.00-14.00
8.00-12.00
8.00-14.00
Teren
m.owczarek@pppbelchatow.pl
4Joanna Pierszała
8.00-12.00
 12.00-18.00
8.00-12.00
12.00-16.00
Teren
j.pierszala@pppbelchatow.pl
5Monika Jasiulak
12.00-16.00
 8.00-12.00
Teren
8.00-12.00
8.00-14.00m.jasiulak@pppbelchatow.pl
6Beata Buczek - Fornal
8.00-14.00
8.00-12.00
12.00-17.00
8.00-12.00
8.00-12.00
b.buczekfornal@pppbelchatow.pl
7Agnieszka Olejnik Klatd
Teren
8.00-14.00
8.00-12.00
12.00-18.00
8.00-12.00
a.olejnikklatd@pppbelchatow.pl
8
Karina Kamińska
12.00-16.00
12.00-18.00
Teren
8.00-12.00
8.00-12.00
k.kaminska@pppbelchatow.pl
9
Anna Waśkiewicz - Polityło
 8.00-13.00 ter.
EEG
 8.00-13.00
8.00-13.00
 Teren
a.waskiewiczpolitylo@pppbelchatow.pl
10Magdalena Wieczorek - Pytlewska
11.00-16.00
8.00-12.00
8.00-14.00
8.00-15.00
Teren
m.wieczorekpytlewska@pppbelchatow.pl
11Aneta Piskorska
 8.30-12.30
 9.00-14.00
Teren
12.00-16.00
8.30-12.30
a.piskorska@pppbelchatow.pl
12Małgorzata Gutknecht
12.00-18.00
 8.00-14.00
8.00-12.00
Teren
8.00-12.00
m.gutknecht@pppbelchatow.pl
13Ewa Dzika
Urlop zdrowotny
14
Agata Rychlewska
-------
12.30-17.30
12.30-17.30

-------
-------a.rychlewska@pppbelchatow.pl
15
Agnieszka Bociek
10.00-14.00
10.00-14.00
10.00-14.00
10.00-14.00
10.00-14.00
a.nagodzinskabociek@pppbelchatow.pl
16Mariola Kłysik
12.00-17.00
Teren
12.00-17.00
12.00-16.00
 Zelów
8.30-12.30
m.klysik@pppbelchatow.pl
17Ewa Marszałek
12.30-16.30
 8.30-12.30
10.00-14.00
10.00-14.00
10.00-14.00
e.marszalek@pppbelchatow.pl
18
Joanna Jaworska - Bielaś8.30-13-3012.00-17.008.30-13.308.30-13.308.30-12.30j.jaworskabielas@pppbelchatow.pl
19
Magdalena Osińska
12.00-16.00
8.00-12.00
8.00-12.00
12.00-16.00
Teren
m.osinska@pppbelchatow.pl
20
Gabriela Kopera - Bielaś
12.00-17.00
12.00-16.00
12.00-16.00
8.00-12.00
8.00-13.00
g.koperabielas@pppbelchatow.pl
21
Julita Pietrzko
11.00-16.00
 8.00-12.00
 Zelów
12.00-17.00
11.00-15.00 Zelów
12.00-16.00
 Zelów
j.pietrzko@pppbelchatow.pl
22
Aleksandra Wejman
13.00-17.00
Zelów
13.00-17.00
Zelów
13.00-17.00
Zelów
 8.30-12.30
Zelów
Teren
a.wejman@pppbelchatow.pl
23
Edyta Zielińska
Teren
8.00-12.00
14.00-18.00
14.00-18.00
8.00-12.00
e.zielinska@pppbelchatow.pl
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego